قوانین استفاده از سامانه ارسال پیام رسا اس ام اس


هنگام استفاده از تمامی خدمات رسا اس ام اس موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید. رسا اس ام اس به عنوان یک وب‌سایت وسرویس ایرانی از تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید.


ماده ۱: قبل از تکمیل فرم سفارش به دقت قیمت، امکانات و تعرفۀ پنل‌های مختلف را مطالعه فرمائید

ماده 2: ارسال پیامک از سرویس های رسا اس ام اس با محتوا و مضامین زیر غیرقانونی، ممنوع و خلاف قوانین استفاده می باشد

ماده 3: تمامی پیامک های ارسالی به دقت توسط مدیریت سامانه نظارت شده و در صورت مشاهدۀ هرگونه تخلف دسترسی کاربر به سیستم مسدود می‌گردد.

ماده 4: مسئولیت تمامی پیامک‌های ارسال شده توسط سامانۀ بر عهدۀ شخص فرستنده بوده و رسا اس ام اس هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای پیامک ارسالی ندارد.

ماده 5: ارسال هرگونه پیامک نامتعارف، پیامک طنز و سرکاری، هرگونه توهین و فحاشی، پیامک سیاسی، مخل نظم عمومی و خلاف عرف ممنوع می‌باشد و به محض مشاهده مراتب به حراست همراه اول و ایرانسل و در صورت لزوم به پلیس فتا ارجاع داده خواهد شد.

ماده 6: ارسال هرگونه پیامک در زمینۀ پزشکی، لوازم آرایشی و بهداشتی، انواع داروهای گیاهی، چاقی و لاغری، ترک اعتیاد و … نیازمند دریافت مجوز تبلیغات مربوطه از سازمان نظام پزشکی می‌باشد.

ماده 7: ارسال هرگونه پیامک مربوط به مسابقه، قرعه‌کشی و جایزه نیازمند مجوز از مدیریت سامانۀ رسا اس ام اس و ارائۀ تعهدنامه می‌باشد.

ماده 8: در صورت خرید پنل، امکان انصراف و بازگشت وجه امکان‌پذیر نمی‌باشد.

Back To Top