رسا اس ام اس


به نام ایزد منان


سپاس خدایی را که اول است بدون آنکه پیش از او اولی باشد، و آخر است بدون آنکه پس از او آخری باشد. خدایی که دیده‏ های بینندگان از دیدنش فرومانده، و اندیشه‏ های توصیف کنندگان از وصفش عاجز شده ‏اند بارالهی تورا هزاران بار سپاس میگوییم که این محقران را مورد لطف قرار دادی تا بتوانند سال هایی پرافتخار را در خدمت رسانی به خلق و ملت پر افتخار ایران اسلامی بگذرانند.

رسا اس ام اس افتخار خدمت رسانی درارائه سیستم های هوشمند پیام های شبکه اجتماعی وپیامکی وطراحی و فروش نرم افزارهای اندرویدی و راه اندازی فروشگاههای انلاین هوشمندوهمچنین ارائه اینترنت پرسرعت و طراحی سایت های پیشرفته و فعالیت های وسیع در زمینه پژوهش و گسترش تجارت الکترونیک را از سال ۱۳۹۰ آغاز نموده است.

رسا اس ام اس توسعه دهنده هوشمند ترین سامانه ارسال پیام در سطح شبکه های اجتماعی و به منظور ارتقای بهره وری از منابع ارتباطی جهت ارتقای رونق اقتصادی و افزایش هرچه بهتر امر ارتباطات در میهن اسلامیمان می باشد. و مفتخریم بالغ بر هزاران کاربر از خدمات و محصولات ما در زمینه تبلیغات و اطلاع رسانی بهره مند می شوند و حمایت آنان مهر تائیدی بر کارنامه عملکرد رسا اس ام اس ایرانیان می باشد.


مهندس نبی زاده
مدیریت

Back To Top